Ycharts

Masz pytanie lub problem natury inwestycyjnej albo technicznej? Opisz go tutaj, a postaramy się pomóc.
arku
Stały bywalec
Tu mieszkam: Polska

Re: Ycharts

Post autor: arku »

iMisiek pisze: 04 wrz 2021, 08:37
RayDalio pisze: 03 wrz 2021, 16:06 $200 miesięcznie (już ze zniżką), czyli $2400 rocznie przy kapitale $10000. Nie wróżę sukcesu.
2-3 dobre opcje i myślę ze będzie bez problemu z zapłata tego rachunku :-)
w teorii zawsze jest łatwo i bezproblemowo :-)
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Tu mieszkam: Warszawa

Post autor: Tomek »

Ah, ja zrozumiałem to "new user rate" jako NEW USER rate, w sensie, że to jest propozycja dla nowych użytkowników, którzy po raz pierwszy wykupują abonament. Tak czy inaczej, ta oferta jest super, więc brałbym w ciemno :)

PS. Dla absolwentów poprzednich edycji UI będzie istniała możliwość podpięcia się pod nowy grupowy abonament w 2022 roku, więc wtedy rabat będzie jeszcze wyższy.
Awatar użytkownika
iMisiek
Stały bywalec

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 06 wrz 2021, 11:59 Ah, ja zrozumiałem to "new user rate" jako NEW USER rate, w sensie, że to jest propozycja dla nowych użytkowników, którzy po raz pierwszy wykupują abonament. Tak czy inaczej, ta oferta jest super, więc brałbym w ciemno :)

PS. Dla absolwentów poprzednich edycji UI będzie istniała możliwość podpięcia się pod nowy grupowy abonament w 2022 roku, więc wtedy rabat będzie jeszcze wyższy.
Nice :-)
A czy będzie możliwość upgrade do wersji professional ;-)
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks

Raczej nie, bo wątpię, żeby udało się przekonać do tej wersji ponad sto osób.
Awatar użytkownika
iMisiek
Stały bywalec

Tomek pisze: 07 wrz 2021, 13:54 Raczej nie, bo wątpię, żeby udało się przekonać do tej wersji ponad sto osób.
Jak mawiał klasyk "to zależy" - za jaka cenę ile się dostanie ;-)
Marcin
Stały bywalec
Tu mieszkam: Wrocław

Post autor: Marcin »

50-100 $ miesięcznie to wchodzę w to bez pytania :) jak się można gdzieś dopisać do kogoś to będę wdzięczny, jak nie da rady to poczekam do Uniwersytetu i wtedy dołączę...póki co gram na opcjach, testuje różne strategie, PUT-y, Call-e, CC, iron condory, short strangle itd...
nie widzę sensu płacić za niego ponad 1000 PLN/miesięcznie póki co...nie wykorzystałbym tego programu w pełni :)
jack
Tu mieszkam: warszawa

Post autor: jack »

pytanie do użytkowników portalu ycharts. czy przy skanerze do wyszukiwania akcji sa jakies filtry, które pozwolą znaleźć akcje, na których jest możliwy handel opcjami?
Awatar użytkownika
iMisiek
Stały bywalec

jack pisze: 12 paź 2021, 15:43 pytanie do użytkowników portalu ycharts. czy przy skanerze do wyszukiwania akcji sa jakies filtry, które pozwolą znaleźć akcje, na których jest możliwy handel opcjami?
Wydaje mi sie na 99% ze nie ma takiego filtru
Na yCharts nie znajdziesz nie ma np Implied Volatility (IV), Implied Volatility Rank (IVR) czy IV Percentile (IVP)
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks

Też nie kojarzę niestety, żeby coś takiego było. No ale można sobie taką listę ściągnąć, np. ze strony CBOE:

https://www.cboe.com/us/options/symbold ... x_options/

A potem zastosować na yCharts swoje fundamentalne filtry, wyeksportować wyniki do Excela i następnie okroić te wyniki już w Excelu, zostawiając tylko te symbole, które występują też na liście od CBOE. Ekspertem od Excela nie jestem, ale na pewno można to jakoś zautomatyzować, żeby wyszukać te dublujące się tickery.
ODPOWIEDZ