GCL POLY ENERGY HOLDINGS

Od Tokio i Seulu, przez Hongkong i Singapur, aż po Kuala Lumpur, ale też cała Europa (w tym Polska) i rynki wschodzące.
Thorwald
Forumowy wyga
Posty: 170
Rejestracja: 15 mar 2021, 04:41
Tu mieszkam: Polska

GCL POLY ENERGY HOLDINGS

Post autor: Thorwald »

Witam
Ktoś coś wie co się stało z GCL POLY ENERGY HOLDINGS ?
Znalazłem tylko komunikat
"April 1 (Reuters) - GCL New Energy Holdings Ltd <0451.HK>::XIAN GCL NEW ENERGY, SUZHOU GCL NEW ENERGY & THREE GORGES ASSET MANAGEMENT ENTERED SECOND PHASE SHARE PURCHASE AGREEMENTS.XIAN GCL NEW ENERGY, SUZHOU GCL NEW ENERGY TO SELL ENTIRE STAKE IN YULIN LONGYUAN & YUSHEN DONGTOU TO THREE GORGES ASSET MANAGEMENT.XIAN GCL NEW ENERGY & SUZHOU GCL NEW ENERGY TO SELL 98.4% STAKE IN JINGBIAN GCL PHOTOVOLTAIC ENERGY TO THREE GORGES ASSET MANAGEMENT.PARTIES TO ALSO SELL 80.35% EQUITY INTEREST IN HENGSHAN JINGHE.WILL REALISE NET GAIN ON SECOND PHASE DISPOSALS OF ABOUT RMB249.3 MILLION.CASH PROCEEDS FROM DEAL EXPECTED TO BE ABOUT RMB1.39 BILLION."

Cena we Frankfurcie gdzie to mam jest zamrożona na 0,21 euro. Zlecenie sprzedaży w Degiro nie może przejść. Nie wyświetlają mi się żadne ceny bid/ask. Na pismo do Help desku dostałem odpowiedź, że są zajęci i odpowiedzą mi za tydzień. Z doświadczenia wiem, że może to być za kilka tygodni i nie na temat.

I co teraz ?
lenon
Forumowy wyga
Posty: 152
Rejestracja: 15 mar 2021, 11:31
Tu mieszkam: Polska

Re: GCL POLY ENERGY HOLDINGS

Post autor: lenon »

To co znalazłeś to część planu restrukturyzacji. Newsy z tego roku wg wujka Google:
Strata 5,8miliarda RMB, plan emisji 2miliardów(!) nowych akcji, wyprzedaż aktywów, default na styczniowych obligacjach za ok 500mln USD.

To jest efektywnie bankrut, sam sobie dopowiedz ile realnie warte są Twoje akcje, bo na pewno nie 0,21EUR za sztukę.
HONG KONG, April 1 (Reuters) - Shares of around 50 Hong
Kong-listed companies were suspended from trading on Thursday,
according to stock exchange filings, with many firms citing
delays in publishing their annual results as the reason for the
move.
Co do dalszych działań pozostaje wydrukować tą pozycję z konta brokera, oprawić w ramkę i zerkać ku przestrodze przed następnymi transakcjami,
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2021, 17:26 przez lenon, łącznie zmieniany 1 raz.
Hubert
Stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 20 mar 2021, 19:20
Tu mieszkam: Polska

Re: GCL POLY ENERGY HOLDINGS

Post autor: Hubert »

Na giełdzie w Shenzen dostał halt więc pewnie dlatego.
Załączniki
Zrzut ekranu 2021-04-16 o 17.23.18.png
Zrzut ekranu 2021-04-16 o 17.23.18.png (4.65 KiB) Przejrzano 2731 razy
Awatar użytkownika
glina
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 13 mar 2021, 20:52

Re: GCL POLY ENERGY HOLDINGS

Post autor: glina »

Notowania sa zawieszone, bo nie opublikowano na czas raportu kwartalnego. Audytor znalazl niescislosci.
https://www.pv-magazine.com/2021/04/12/ ... -accounts/

To o czym pisal lenon to newsy z zeszlego i poczatku obecnego roku i to juz bylo "w cenie".
Restruktuyzacja/oddluzenie to pozytywna wiadomosc, Nieprawidlowosci ksiegowe wrecz przeciwnie. Notowania zostana odwieszone z momentem opublikowania wynikow kwartalnych, czyli nie wiadomo kiedy.
Thorwald
Forumowy wyga
Posty: 170
Rejestracja: 15 mar 2021, 04:41
Tu mieszkam: Polska

Re: GCL POLY ENERGY HOLDINGS

Post autor: Thorwald »

Dzięki Glina
ODPOWIEDZ