Pomysł: opcje PUT na "łabędzia" dni 23-26.09

Tutaj trafiają wszystkie tematy, które nie zasłużyły na to, aby znaleźć się w jednej z głównych kategorii.
PanChomik
Gość niedzielny
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2022, 03:03
Tu mieszkam: Warszawa

Pomysł: opcje PUT na "łabędzia" dni 23-26.09

Post autor: PanChomik »

Pomysł: kupić opcje PUT na index.
Dla dni 23-26 WRZ 2022.

Ponieważ, namnożyło się informacji na temat mającego sie wydarzyć niespodziewanie wydarzenia, w wyniku którego giełdy mogą oberwać.
Cokolwiek to mogłoby być,


W ciagu tylko jednego, ostatniego tygodnia, instytucjonalni zwiekszyli wydatki na kupno opcji PUT ponad 10 razy


Z tego wykresu wynika, ze jest to rekord od bardzo dawna.
"wiedzą więcej"?



Oprocz tych danych, dużo niekonwencjonalnych informacji wskazujacych na te daty z wielu odmiennych od siebie tematycznie źródeł na przestrzeni ostatnich miesiecy i wcześniej.

W jednym z ostatnich video, znanego pana z Acapulco, "dolarvigilante" powiedziane jest wprost: 24-26 WRZ. to okazja.

Jakolwiek,
dzieli nas juz tylko kilka dni,
opcje PUT na index czy to SPX, NDX czy inny europejski są tanie,

Np: 10 opcji na DAX za 109$ przy tąpnięciu ponizej -10%, daje od 7636$ profit wedlug symulatora IB:


Jesli kiedykolwiek warto kupować opcje PUT jako ubezpieczenie się, to w momentach kiedy mamy ku temu przysłanki.
Uważam, że mamy nadzwyczajne przesłanki na dni 23-26 WRZ 2022 więc informuję.

Można chociażby postawic funny money juz od kilku dolarów tak o.
Boli mnie, że prawdopodobnie ja sam nie bede mogł zlecić transakcji ze swojego konta, bo lynx jest w trakcie zakładania i mogą nie zdążyć
gdyby ktoś chciał skorzystać w Warszawie, i zechciałby też ode mnie wrzucić pare $ ,było by miło.
Jeśliś w Warszawie, zawsze to nowe kontakty, myślę, że wartościowe! bo mam pomysły na różne dziedziny.