Pytanie Laika Opcyjnego

Wszystko, co dotyczy szeroko rozumianych instrumentów pochodnych, przede wszystkim opcji, ale też swapów czy kontraktów terminowych. Hedging, short volatility i zagrania kierunkowe. Co kto lubi.
intwatch0005
Gość niedzielny
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2021, 22:39
Tu mieszkam: Polska

Pytanie Laika Opcyjnego

Post autor: intwatch0005 »

Witam!
Jako ,że dopiero zacząłem naukę inwestowania za pomocą opcji i napotkałem pewien problem. Chciałem zacząć wystawiać credit spready 45DTE ,ale ustawiać sobie na nie stopy 3xcredit(czyli stop na stracie 3 razy zysk z wystawionego spreada). W tym tkwi mój problem, jak go ustawić na TWS. Wchodzę w spreada> trade> close (są wartości 100% 75% itd. ) czy tutaj chodzi o zamknięcie przy pozycji zyskownej ? > niżej order ticket (podejrzewam ,że tutaj to się ustawia). I TERAZ JAK TO POUZUPEŁANIAĆ!!! Na pewno BUY(ACTION), 1(Qanity),GTC(Time in force), Nie wiem (order type), jeśli zlecenie limit to przy początkowym zysku ze spreada 1,00$ wpisą 3,00$? Przepraszam ,że tak zawile. Czy mógłby ktoś podrzucić screnna lub zrozumiale to pisać.

Pozdrawiam
intwatch0005
Gość niedzielny
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2021, 22:39
Tu mieszkam: Polska

Re: Pytanie Laika Opcyjnego

Post autor: intwatch0005 »

Prawdopodobnie za bardzo namieszałem. Więc zapytam prościej jak ustawić stop loss na spreadzie kredytowym?
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Pytanie Laika Opcyjnego

Post autor: iMisiek »

intwatch0005 pisze: 12 sie 2021, 22:54 Witam!
Jako ,że dopiero zacząłem naukę inwestowania za pomocą opcji i napotkałem pewien problem. Chciałem zacząć wystawiać credit spready 45DTE ,ale ustawiać sobie na nie stopy 3xcredit(czyli stop na stracie 3 razy zysk z wystawionego spreada). W tym tkwi mój problem, jak go ustawić na TWS. Wchodzę w spreada> trade> close (są wartości 100% 75% itd. ) czy tutaj chodzi o zamknięcie przy pozycji zyskownej ? > niżej order ticket (podejrzewam ,że tutaj to się ustawia). I TERAZ JAK TO POUZUPEŁANIAĆ!!! Na pewno BUY(ACTION), 1(Qanity),GTC(Time in force), Nie wiem (order type), jeśli zlecenie limit to przy początkowym zysku ze spreada 1,00$ wpisą 3,00$? Przepraszam ,że tak zawile. Czy mógłby ktoś podrzucić screnna lub zrozumiale to pisać.

Pozdrawiam
Jesli o TastyWorks to oni maja dosc dobry pomoc

https://support.tastyworks.com/support/ ... top-order-
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Pytanie Laika Opcyjnego

Post autor: Tomek »

intwatch0005
Gość niedzielny
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2021, 22:39
Tu mieszkam: Polska

Re: Pytanie Laika Opcyjnego

Post autor: intwatch0005 »

Chodzi o lynx :) zapomniałem dodać.
ODPOWIEDZ