Dziwne zachowanie forum

Masz pytanie lub problem natury inwestycyjnej albo technicznej? Opisz go tutaj, a postaramy się pomóc.
rebahas
Stały bywalec
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2021, 13:59
Tu mieszkam: PL

Dziwne zachowanie forum

Post autor: rebahas »

Mógłby ktoś z adminów/moderatorów zerknąć na moje konto, bo coś jakby się przestawiło. Do tej pory mogłem sobie ustawiać aby wyświetlał nieprzeczytane tematy posortowane od najnowszych - taki widok mam jak się wyloguję. Jeżeli jestem zalogowany nie mogę tego zrobić.
Chciałem wysłać prywatną wiadomość do kogoś z admin/mod ale jak wejdę na swój profil to mam tylko tyle:

Informacje
Nie masz uprawnień do czytania prywatnych wiadomości.


Sprawdzi ktoś co tam się popsuło?
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: Tomek »

Hmm, a powiedz mi jeszcze, w jaki sposób ustawiałeś sobie, żeby nieprzeczytane tematy sortowało od najnowszych? Forum z automatu powinno pokazywać taką właśnie listę po tym jak się zalogujesz. U mnie przynajmniej tak to działa teraz i nie mam możliwości zmiany sposobu wyświetlania nieprzeczytanych. Dlatego pytam, w jaki sposób Ty to robiłeś?
antti
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2021, 08:49
Tu mieszkam: Warszawa

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: antti »

U mnie jest tak samo jak u rebahasa. Zawsze po zalogowaniu wyświetlały mi się nowe nieprzeczytane wpisy. Dziś widzę że są nowe wpisy ale nie są oznaczone jako nowe.
buk0f
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 02 kwie 2021, 10:17
Tu mieszkam: Kraków

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: buk0f »

Jeszcze parę dni temu jak się weszło na forum to na górze wyświetlała się lista nieprzeczytanych nowych wątków. Aktualnie wyświetla się tylko jak jesteśmy niezalogowani.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: Tomek »

Kurde, a ja cały czas widzę listę nieprzeczytanych, nawet jak się zaloguję:

Screenshot 2022-03-21 at 15.56.00.png
Screenshot 2022-03-21 at 15.56.00.png (763.45 KiB) Przejrzano 2739 razy

Niemniej, wysłałem prośbę do programisty, żeby zerknął, o co chodzi. Być może w trakcie poprawek na głównej stronie bloga coś rozwaliło się i tutaj.
lenon
Forumowy wyga
Posty: 152
Rejestracja: 15 mar 2021, 11:31
Tu mieszkam: Polska

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: lenon »

U mnie tak samo jak u innych, dodatkowo w każdym poście z załącznikami mam wiadomość o braku uprawnień do wyświetlania tych załączników.
rebahas
Stały bywalec
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2021, 13:59
Tu mieszkam: PL

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: rebahas »

Tomek pisze: 21 mar 2022, 12:20 Hmm, a powiedz mi jeszcze, w jaki sposób ustawiałeś sobie, żeby nieprzeczytane tematy sortowało od najnowszych? Forum z automatu powinno pokazywać taką właśnie listę po tym jak się zalogujesz. U mnie przynajmniej tak to działa teraz i nie mam możliwości zmiany sposobu wyświetlania nieprzeczytanych. Dlatego pytam, w jaki sposób Ty to robiłeś?
Może źle napisałem - miałem domyślnie ustawione czyli ostatnie nieprzeczytane posty zawsze były od góry a pod spodem już poszczególne działu foruma. Teraz tego nie ma i mam tylko poszczególne działy forum i nie mogę też załącznika do posta dodać. To chyba coś z ustawieniami samego forum a nie strony głównej, bo forum to chyba osobny silnik. Może jakiś update był i się coś ustawiło na domyślne czy coś.
rebahas
Stały bywalec
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2021, 13:59
Tu mieszkam: PL

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: rebahas »

No i potwierdzam z tymi załącznikami czyli nie mogę dodawać ani nie mogę wyświetlać.

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: Tomek »

Kurde, OK, czyli to jakiś szerszy problem, dzięki wszystkim za info, postaram się jak najszybciej to poprawić.
winnie-the-pooh
Forumowy wyga
Posty: 235
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:24
Tu mieszkam: Warszawa

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: winnie-the-pooh »

A u mnie "Nie masz uprawnień do używania wyszukiwarki" po wywołaniu URLa typu pokaż nowe posty.
rebahas
Stały bywalec
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2021, 13:59
Tu mieszkam: PL

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: rebahas »

Tomek pisze: 21 mar 2022, 20:22 Kurde, OK, czyli to jakiś szerszy problem, dzięki wszystkim za info, postaram się jak najszybciej to poprawić.
U mnie już jest po staremu jak coś.
Dzięki
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: Tomek »

Zresetowałem uprawnienia wszystkich użytkowników i już powinno być OK.
buk0f
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 02 kwie 2021, 10:17
Tu mieszkam: Kraków

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: buk0f »

U mnie teraz tak to wygląda
Obrazek
Nieprzeczytane pojawiają się najpierw a później przeczytane. Dawniej przeczytane znikały.
winnie-the-pooh
Forumowy wyga
Posty: 235
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:24
Tu mieszkam: Warszawa

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: winnie-the-pooh »

winnie-the-pooh pisze: 21 mar 2022, 20:24 A u mnie "Nie masz uprawnień do używania wyszukiwarki" po wywołaniu URLa typu pokaż nowe posty.
Tak, teraz wygląda, że działa OK.
rebahas
Stały bywalec
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2021, 13:59
Tu mieszkam: PL

Re: Dziwne zachowanie forum

Post autor: rebahas »

buk0f pisze: 22 mar 2022, 11:37 Nieprzeczytane pojawiają się najpierw a później przeczytane. Dawniej przeczytane znikały.
W ustawieniach konta możesz to sobie pozmieniać i skonfigurować jak ci najlepiej pasuje.
ODPOWIEDZ