Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Czytałeś ostatnio dobrą książkę? Znalazłeś fajny webinar? Odkryłeś ciekawy artykuł w prasie lub wpis na innym blogu? Wpadł Ci w ręce wartościowy raport lub newsletter? Podziel się wrażeniami.
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: iMisiek »

Witam
Na poprzedniem forum byl watek na temat Uniwersytetu Inwestycyjnego 2021
Niestety chyba to co ocalało nie zawiera tego watku

W mailu o tytule "Pożar w serwerowni" z dnia 10 marca 2021 Tomek napisał na koncu

PS. Zajęcia Uniwersytetu Inwestycyjnego odbędą się zgodnie z planem, a do wszystkich zapisanych osób prześlę niedługo dalsze szczegółowe informacje.

Z tego co kojarze pierwsze zajęcia mialy odbyć sie 16 marca. Czy to jest aktualne bo ja żadnej informacji nie dostałem

Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Locke
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2021, 14:26
Tu mieszkam: Polska

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Locke »

Zgadza się, jutro są pierwsze zajęcia, sprawdź pocztę - ostatnią wiadomość otrzymałem dzisiaj.
Wojtas

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Wojtas »

Locke pisze: 15 mar 2021, 13:32 Zgadza się, jutro są pierwsze zajęcia, sprawdź pocztę - ostatnią wiadomość otrzymałem dzisiaj.
Ja nic nie dostałem. Żadnej wiadomości na temat Uniwersytetu.

iMisiek pisze: 15 mar 2021, 13:26Na poprzedniem forum byl watek na temat Uniwersytetu Inwestycyjnego 2021
Niestety chyba to co ocalało nie zawiera tego watku
Ocalały wpisy do 29 listopada 2020.
Awatar użytkownika
Locke
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2021, 14:26
Tu mieszkam: Polska

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Locke »

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na pierwsze zajęcia Uniwersytetu Inwestycyjnego 2021, które odbędą się we wtorek 16 marca o godzinie 18.00. Spotkanie ma charakter zamknięty i dostępne jest wyłącznie dla osób zapisanych na zajęcia.

Nasze wtorkowe zgromadzenie będzie miało formę w dużej mierze organizacyjną...

Spotkanie rozpoczyna się punktualnie o godzinie 18.00, jednak pokój będzie otwarty już od 17:50. Zachęcam do przyjścia kilka minut wcześniej, aby mieć chwilę czasu na zainstalowanie aplikacji Zoom służącej do uczestnictwa.

Żeby dostać się na spotkanie należy od 17:50 we wtorek kliknąć w poniższy link:
Chyba musicie pisać bezpośrednio do Tomka, może przez te spalone serwery są jeszcze jakieś problemy.
Wojtas

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Wojtas »

O kurde, przepraszam Was. Faktycznie znalazłem tego emaila, ale on dotarł już w piątek, 12 marca, o godz.: 9:22.
Za dużo mam emaili i wszystko się gubi.
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Do różnych osób były wysłane maile w różnych dniach, ale generalnie w datach 12-15 marca wszyscy powinni już otrzymać wiadomość z linkiem na spotkanie. Jeśli do kogoś nie dotarła, to zerknijcie do spamu, a jeśli i tam jej nie ma, to proszę o kontakt mailowy.
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 15 mar 2021, 14:02 Do różnych osób były wysłane maile w różnych dniach, ale generalnie w datach 12-15 marca wszyscy powinni już otrzymać wiadomość z linkiem na spotkanie. Jeśli do kogoś nie dotarła, to zerknijcie do spamu, a jeśli i tam jej nie ma, to proszę o kontakt mailowy.
Dziekuje za szybka reakcje ale w spamie tez nie mam

Dzis nawet nie moge dostać sie do strony https://www.tradingforaliving.pl/
Rano jeszcze działało a teraz mowi ze Your access to this site was blocked by Wordfence, a security provider, who protects sites from malicious activity.

BOK kablowki mowi ze Wami sie trzeba skontaktowac ale jakos mi sie nie chce w to wierzyc

Ja zrobie VPN do firmy to wszystko dziala
Załączniki
Screenshot 2021-03-15 141001.png
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

A jaki kod/tekst Wordfence każe Ci przekleić? Możesz go tu wrzucić?

PS. Wysyłka maili nie powinna mieć nic wspólnego z pożarem, bo to zupełnie inny serwer i inny system. Raczej to indywidualny problem po stronie niektórych odbiorców, bo widzę w systemie, że do tej pory już prawie 80% osób otworzyło piątkową wiadomość z linkiem do spotkania. No ale gdyby do kogoś mimo tego nie dotarła, to proszę o kontakt i prześlę indywidualnie.
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 15 mar 2021, 14:23 A jaki kod/tekst Wordfence każe Ci przekleić? Możesz go tu wrzucić?

PS. Wysyłka maili nie powinna mieć nic wspólnego z pożarem, bo to zupełnie inny serwer i inny system. Raczej to indywidualny problem po stronie niektórych odbiorców, bo widzę w systemie, że do tej pory już prawie 80% osób otworzyło piątkową wiadomość z linkiem do spotkania. No ale gdyby do kogoś mimo tego nie dotarła, to proszę o kontakt i prześlę indywidualnie.
Witam
Dziekuje - wymienilismy sie mailami i juz dziala wiec kodu/tekstu z Wordfence na razie nie wygeneruje

A co do maila to automatyczny doszedl 20 minut po przesłaniu ręcznego

Wszystko jest OK - widzimy sie jutro

Pozdrawiam
Michał
TomekQQ
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2021, 18:28
Tu mieszkam: Rzeszów

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: TomekQQ »

Witam.
Ja również nie otrzymałem emaila z informacjami dotyczącymi Uniwersytetu Inwestycyjnego 2021.
Pod jaki email kierować wiadomość?
Tomek
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Zerknij do Spamu, bo na 100% był wysyłany (12-tego i 15-tego). Tak czy inaczej, zaraz prześlę ręcznie raz jeszcze na Twoją skrzynkę :)
Zrzut ekranu 2021-03-15 o 18.35.38.png
Zrzut ekranu 2021-03-15 o 18.35.38.png (497.81 KiB) Przejrzano 6439 razy
TomekQQ
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2021, 18:28
Tu mieszkam: Rzeszów

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: TomekQQ »

Dziękuję za szybką odpowiedź, wiadomość dotarł.
Pedro
Gość niedzielny
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2021, 13:51
Tu mieszkam: Świat

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Pedro »

Może podłączę się do tego wątku. Wiem, że Uniwersytet już ruszył, a ja spóźniłem się z zapisem. Proszę o info czy można jeszcze dołączyć, a jeśli tak to jakie są warunki uczestnictwa. Zaznaczę, że jestem tutaj od niedawna i nie mam kontaktu mailowego z Tomkiem.
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Wysłałem już do Ciebie maila z informacją.
peikmann
Gość niedzielny
Posty: 7
Rejestracja: 24 wrz 2021, 10:56
Tu mieszkam: Wejherowo

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: peikmann »

Czy w tym roku wystartuje jeszcze kolejny kurs?
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: iMisiek »

peikmann pisze: 31 paź 2021, 21:36 Czy w tym roku wystartuje jeszcze kolejny kurs?
Watpie bo Uniwersytet jest raz na rok a tym roku juz był

Mysle ze Q1 2022
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Zgadza się. Start kolejnej edycji jest planowany na marzec 2022 (prawdopodobnie połowa miesiąca, ale to zależy od moich planów przeprowadzkowych). W grudniu tego roku odbędzie się pewnie przedsprzedaż i przy tej okazji pojawi się więcej informacji. W nadchodzącej edycji formuła będzie trochę zmodyfikowana i uzupełniona o drugi semestr opcyjny, ale pssssst, to na razie tajemnica :)

Stay tunned!
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 02 lis 2021, 11:53 Zgadza się. Start kolejnej edycji jest planowany na marzec 2022 (prawdopodobnie połowa miesiąca, ale to zależy od moich planów przeprowadzkowych). W grudniu tego roku odbędzie się pewnie przedsprzedaż i przy tej okazji pojawi się więcej informacji. W nadchodzącej edycji formuła będzie trochę zmodyfikowana i uzupełniona o drugi semestr opcyjny, ale pssssst, to na razie tajemnica :)

Stay tunned!
Drugi semestr :-)
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny

Post autor: Tomek »

Pojawiło się trochę więcej szczegółów odnośnie drugiego dodatkowego semestru opcyjnego i przy okazji ruszyły zapisy na czwartą edycję Uniwersytetu.

Zapraszam do dołączenia, bo myślę, że to będą naprawdę dobrze wydane pieniądze :)

Więcej detali tutaj: https://www.tradingforaliving.pl/uniwer ... estycyjny/
Daniel
Gość niedzielny
Posty: 14
Rejestracja: 21 cze 2021, 18:59
Tu mieszkam: Augsburg

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Daniel »

Czy osoby po UI, ale zainteresowane drugim semetrem też mogą liczyć na jakieś zniżki?
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Of course, ale zapisy na sam opcyjny semestr jesienny ruszą dopiero w okolicach wakacji.
arku
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 15 mar 2021, 09:18
Tu mieszkam: Polska

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: arku »

Tomek, czy oferta z rabatem 1000 pln dla posiadaczy kursu opcyjnego będzie aktywna? Obecnie nie ma możliwości wyboru tej wersji ( w cenie 8997).
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Jasne, ona cały czas obowiązuje, tylko nie da się z niej skorzystać automatycznie, bo najpierw muszę recznie zweryfikować czy faktycznie dana osoba nabyła kurs opcyjny oficjalną drogą kupna, a nie na przykład weszła w jego posiadanie w wyniku jakiejś szemranej transakcji zawartej któregoś deszczowego dnia po zmroku w zamokłych zakątkach bazaru Różyckiego, pozyskując kurs zapisany na siedemdziesięciu dwóch dyskietkach od jakiegoś ortalionowego typka spod ciemnej gwiazdy.

Także napisz po prostu do mnie maila lub daj znać poprzez formularz kontaktowy, ze jesteś zainteresowany tą opcją z rabatem i wtedy udostępnię wszystkie dalsze szczegóły :)
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 10 gru 2021, 09:18 Jasne, ona cały czas obowiązuje, tylko nie da się z niej skorzystać automatycznie, bo najpierw muszę recznie zweryfikować czy faktycznie dana osoba nabyła kurs opcyjny oficjalną drogą kupna, a nie na przykład weszła w jego posiadanie w wyniku jakiejś szemranej transakcji zawartej któregoś deszczowego dnia po zmroku w zamokłych zakątkach bazaru Różyckiego, pozyskując kurs zapisany na siedemdziesięciu dwóch dyskietkach od jakiegoś ortalionowego typka spod ciemnej gwiazdy.

Także napisz po prostu do mnie maila lub daj znać poprzez formularz kontaktowy, ze jesteś zainteresowany tą opcją z rabatem i wtedy udostępnię wszystkie dalsze szczegóły :)
To byla wersja na dyskietkach - to chyba pol samochodu i pol windy by zajeła
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2021

Post autor: Tomek »

Rzetelna wiedza swoje musi ważyć, nie? :)
ODPOWIEDZ