Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Czytałeś ostatnio dobrą książkę? Znalazłeś fajny webinar? Odkryłeś ciekawy artykuł w prasie lub wpis na innym blogu? Wpadł Ci w ręce wartościowy raport lub newsletter? Podziel się wrażeniami.
marcel.galan7
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 17 wrz 2021, 22:12
Tu mieszkam: Gdańsk

Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: marcel.galan7 »

Jakie strony polecacie do przeglądu spółek?
Zastanawiam się nad wykupieniem opcji premium w Seeking Alpha. Czy jest coś lepszego?
Awatar użytkownika
Ostap_Bender
Forumowy wyga
Posty: 441
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:50
Tu mieszkam: Brussels

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: Ostap_Bender »

Jesli chodzi o rekomendacje analitykow z wallstreet to nie ma nic lepszego od tipranks.com
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: iMisiek »

Ostap_Bender pisze: 09 paź 2021, 01:12 Jesli chodzi o rekomendacje analitykow z wallstreet to nie ma nic lepszego od tipranks.com
Mam TipRanks i powiem nie załuje pieniedzy
marcel.galan7
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 17 wrz 2021, 22:12
Tu mieszkam: Gdańsk

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: marcel.galan7 »

TipRanks mam właśnie premium od 2 tygodni testuję, ale chodzi mi o jeszcze bardziej opisowy przegląd spółek z rekomendacjami oprócz TipRanksa.

Nie wiem czy zauważyliście ale TipRanks ma też wtyczkę bezpłatną na IBKR i właściwie widok jest podobny jak w wersji Premium. Nie ma co prawda wyszukiwania po innych branżach z tego co zauważyłem i tej opcji Smart stocks, ale wgląd na to jacy analitycy wystawiali opinie poprzez IBKR już jest i można zaznaczać 4 i 5 gwiazdek.
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: Tomek »

Moim zdaniem do newsow i analiz SeekingAlpha.com jest najlepszy. Chociaż ja korzystam głównie z tych dodatkowych płatnych źródeł, które można włączyć i wyświetlać bezpośrednio na IB (serwisy Reuters, Dow Jones etc.)
marcel.galan7
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 17 wrz 2021, 22:12
Tu mieszkam: Gdańsk

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: marcel.galan7 »

O to sprawdzę te serwisy dodatkowe na IB, dzięki
Awatar użytkownika
Ostap_Bender
Forumowy wyga
Posty: 441
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:50
Tu mieszkam: Brussels

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: Ostap_Bender »

A oprocz wyzej wymienionych serwisow macie jeszcze jakies ulubione blogi z ciekawymi komentarzami rynkowymi analizami rynkowymi itd? Oczywiscie poza blogiem Tomka ktory chyba kazdy zna i czyta :)
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: iMisiek »

Ostap_Bender pisze: 09 paź 2021, 12:23 A oprocz wyzej wymienionych serwisow macie jeszcze jakies ulubione blogi z ciekawymi komentarzami rynkowymi analizami rynkowymi itd? Oczywiscie poza blogiem Tomka ktory chyba kazdy zna i czyta :)
Ja od opcji znalazłem takie linki
https://www.tastytrade.com/shows/fast-market - Jak to napisali "Tom Sosnoff and Tony Battista every week and discover if they get the tastytrade seal of approval!"
https://www.crowderoptions.com/ - tutaj się czasami strategie dla opcji oraz co tydzień lista firm na zagrania opcyjnie ze względu na IV
Awatar użytkownika
Rozgotowany Makaron
Gość niedzielny
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2021, 08:34
Tu mieszkam: Kuchnia Włoska

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: Rozgotowany Makaron »

Ostap_Bender pisze: 09 paź 2021, 12:23 A oprocz wyzej wymienionych serwisow macie jeszcze jakies ulubione blogi z ciekawymi komentarzami rynkowymi analizami rynkowymi itd? Oczywiscie poza blogiem Tomka ktory chyba kazdy zna i czyta :)
Polecam atrykuły Kena Fishera, który od czasu do czasu omawia jakieś rynkowe wydarzenia jak np niedawno tapering
https://www.linkedin.com/today/author/k ... ticle-link
lenon
Forumowy wyga
Posty: 152
Rejestracja: 15 mar 2021, 11:31
Tu mieszkam: Polska

Re: Najlepsze www z analizami i rekomendacjami

Post autor: lenon »

Gdyby ktoś jeszcze nie zauważył, do piątku na seekingalpha jest aktywna promocja związana z black week - subskrypcja premium za 14,99$/miesiąc.
ODPOWIEDZ