Ycharts

Masz pytanie lub problem natury inwestycyjnej albo technicznej? Opisz go tutaj, a postaramy się pomóc.
matty13
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 23:14
Tu mieszkam: Radom

Ycharts

Post autor: matty13 »

Czy jest ktos chetny na wspolny dostep do Ycharts? Mam juz wynegocjowane 50% znizki dla studentów
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Ycharts

Post autor: Tomek »

Wspólny dostęp jest mało komfortowy, bo w tym samym czasie może być podłączona tylko jedna sesja i druga jest automatycznie wylogowywana, wiec trzeba by robić harmonogram używania, żeby sobie w paradę nie wchodzić. No a wiadomo, ze największa chęć na sprawdzenie czegoś pojawia się spontanicznie w trakcie sześciogodzinnej sesji.
Marcin
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2021, 11:23
Tu mieszkam: Wrocław

Re: Ycharts

Post autor: Marcin »

Szybkie pytanie...

ile kosztuje abonament w ycharts w wersji pro i standard??
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Ycharts

Post autor: Tomek »

Standard 3600$, Pro 6000$ za rok. Potrzebujesz raczej wersji Standard.

Jeśli byłbyś zdecydowany, to daj znać, a podeśle Ci kontakt do mojego product managera i powinieneś otrzymać jakieś 20-30% zniżki. W tym roku kupowaliśmy u nich dwuletnie licencje dla kilkuset osób za ponad pół miliona złotych, wiec powinni być skłonni do negocjacji dodatkowego abonamentu.
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 25 sie 2021, 18:04 Standard 3600$, Pro 6000$ za rok. Potrzebujesz raczej wersji Standard.

Jeśli byłbyś zdecydowany, to daj znać, a podeśle Ci kontakt do mojego product managera i powinieneś otrzymać jakieś 20-30% zniżki. W tym roku kupowaliśmy u nich dwuletnie licencje dla kilkuset osób za ponad pół miliona złotych, wiec powinni być skłonni do negocjacji dodatkowego abonamentu.
YCharts jest super - mogę potwierdzić. Mam wersje standard a w ramach Uniwersytetu Inwestycyjnego Tomka przez jakies 2-3 tyg mieliśmy wersje professional i tam jest moc ale cena tez jest niezła

Pozdrawiam
Michał
Marcin
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2021, 11:23
Tu mieszkam: Wrocław

Re: Ycharts

Post autor: Marcin »

Gdzieś na fb na grupie, jak wrzuciłem takie zapytanie to odpisali mi, że 50$ za miesiąc płatne z góry za cały rok, taka oferta przy zamówieniu grupowym powyżej 100 osób...

prawda, czy blef?
bo różnica między 600$ rocznie a 3600$ jest spora ;)

ogólnie to jestem zainteresowany i chętnie bym w to wszedł tylko musiałbym się zastanowić czy wykorzystam ten program na tyle, żeby warto było płacić za niego ponad 1000 PLN miesięcznie ;)
przy 50-100$ miesięcznie to bym się nie zastanawiał :) ale nie wiem czy to osiągalne...
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

Marcin pisze: 30 sie 2021, 13:00 Gdzieś na fb na grupie, jak wrzuciłem takie zapytanie to odpisali mi, że 50$ za miesiąc płatne z góry za cały rok, taka oferta przy zamówieniu grupowym powyżej 100 osób...

prawda, czy blef?
bo różnica między 600$ rocznie a 3600$ jest spora ;)

ogólnie to jestem zainteresowany i chętnie bym w to wszedł tylko musiałbym się zastanowić czy wykorzystam ten program na tyle, żeby warto było płacić za niego ponad 1000 PLN miesięcznie ;)
przy 50-100$ miesięcznie to bym się nie zastanawiał :) ale nie wiem czy to osiągalne...
Nie blef
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Ycharts

Post autor: Tomek »

Nam się udało 55$ m/c przy bodajże 130 osobach (płatne z góry za rok 660$)
Marcin
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2021, 11:23
Tu mieszkam: Wrocław

Re: Ycharts

Post autor: Marcin »

No to Tomek, przy 55$ na miesiąc, płatne z góry za cały rok to się nawet nie zastanawiam, tylko biorę! :)
powiedz tylko gdzie, co i jak mam zrobić? ;)
Marcin
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2021, 11:23
Tu mieszkam: Wrocław

Re: Ycharts

Post autor: Marcin »

iMisiek pisze: 30 sie 2021, 13:49
Marcin pisze: 30 sie 2021, 13:00 Gdzieś na fb na grupie, jak wrzuciłem takie zapytanie to odpisali mi, że 50$ za miesiąc płatne z góry za cały rok, taka oferta przy zamówieniu grupowym powyżej 100 osób...

prawda, czy blef?
bo różnica między 600$ rocznie a 3600$ jest spora ;)

ogólnie to jestem zainteresowany i chętnie bym w to wszedł tylko musiałbym się zastanowić czy wykorzystam ten program na tyle, żeby warto było płacić za niego ponad 1000 PLN miesięcznie ;)
przy 50-100$ miesięcznie to bym się nie zastanawiał :) ale nie wiem czy to osiągalne...
Nie blef



Nie blef...?
czy
Nie, blef...?

plisssss, rób przecinki ;)
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

Marcin pisze: 31 sie 2021, 16:04
iMisiek pisze: 30 sie 2021, 13:49

Nie blef



Nie blef...?
czy
Nie, blef...?

plisssss, rób przecinki ;)
Było tak jak Tomek Tobie napisał a ja na innym forum moze Tobie odpisałem bo kojarzę temat ze ktoś pytał o własnie o yCharts
Tak na marginesie sam mam yCharts i polecam
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Ycharts

Post autor: Tomek »

Marcin pisze: 31 sie 2021, 16:03 No to Tomek, przy 55$ na miesiąc, płatne z góry za cały rok to się nawet nie zastanawiam, tylko biorę! :)
powiedz tylko gdzie, co i jak mam zrobić? ;)
Zapraszam zatem na czwartą edycję Uniwersytetu Inwestycyjnego, która startuje w marcu 2022 roku :) Tam jesteśmy w stanie spokojnie uzbierać grupę ponad stu osób zainteresowanych takim abonamentem. Inaczej to chyba mało realne, żeby znaleźć setkę osób tak z "ulicy".
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 01 wrz 2021, 11:11
Marcin pisze: 31 sie 2021, 16:03 No to Tomek, przy 55$ na miesiąc, płatne z góry za cały rok to się nawet nie zastanawiam, tylko biorę! :)
powiedz tylko gdzie, co i jak mam zrobić? ;)
Zapraszam zatem na czwartą edycję Uniwersytetu Inwestycyjnego, która startuje w marcu 2022 roku :) Tam jesteśmy w stanie spokojnie uzbierać grupę ponad stu osób zainteresowanych takim abonamentem. Inaczej to chyba mało realne, żeby znaleźć setkę osób tak z "ulicy".
Myślę ze dojdzie do tego ze w którejś edycji Uniwersytetu Inwestycyjnego będziemy kupować wersje professional :-)
winnie-the-pooh
Forumowy wyga
Posty: 235
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:24
Tu mieszkam: Warszawa

Re: Ycharts

Post autor: winnie-the-pooh »

Myślę, że po którejś edycji Uniwersytetu studenci sobie kupią własną wersję professional :)
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

winnie-the-pooh pisze: 01 wrz 2021, 21:55 Myślę, że po którejś edycji Uniwersytetu studenci sobie kupią własną wersję professional :)
W sumie jak rozmawalismy na opcja i odpowiednim kapitalem to w moze byc kwestia od 1 dnia do 1 tygodnia :-)
Spec123
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2021, 11:41
Tu mieszkam: Kraków

Re: Ycharts

Post autor: Spec123 »

Cześć wszystkim!
Tomek pisze: 25 sie 2021, 18:04 Standard 3600$, Pro 6000$ za rok. Potrzebujesz raczej wersji Standard.

Jeśli byłbyś zdecydowany, to daj znać, a podeśle Ci kontakt do mojego product managera i powinieneś otrzymać jakieś 20-30% zniżki. W tym roku kupowaliśmy u nich dwuletnie licencje dla kilkuset osób za ponad pół miliona złotych, wiec powinni być skłonni do negocjacji dodatkowego abonamentu.
Jestem zainteresowany subskrypcją na Ychartsa. Chcę również dołączyć do następnej edycji UI gdzie na pewno skorzystam z zakupu Ychartsa po niższej cenie. Jednak do tego czasu jest jeszcze parę miesięcy, a chciałbym już teraz korzystać z dobrodziejstw tego portalu. Czy możesz podesłać mi kontakt do swojego product managera?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Ycharts

Post autor: Tomek »

Jasne, odezwij się do tego pana: nate@ycharts.com i powiedz, że jesteś moim klientem, że dopiero uczysz się giełdy i że na indywidualnym szkoleniu pokazałem Ci yCharts.com i że jesteś nim oczarowany, ale dopiero zaczynasz giełdę, kapitał masz rzędu 10 000 USD i ta cena 300$ za miesiąc to strasznie drogo dla Ciebie i czy nie mógłbyś dostać na początek jakiejś zniżki na abonament 6 miesięcy, żeby zobaczyć czy w ogóle będziesz w stanie wykorzystać wszystkie możliwości serwisu itd. Myślę, że 30% zniżki jest realne.
Spec123
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2021, 11:41
Tu mieszkam: Kraków

Re: Ycharts

Post autor: Spec123 »

Tomek pisze: 03 wrz 2021, 13:20 Jasne, odezwij się do tego pana: nate@ycharts.com i powiedz, że jesteś moim klientem, że dopiero uczysz się giełdy i że na indywidualnym szkoleniu pokazałem Ci yCharts.com i że jesteś nim oczarowany, ale dopiero zaczynasz giełdę, kapitał masz rzędu 10 000 USD i ta cena 300$ za miesiąc to strasznie drogo dla Ciebie i czy nie mógłbyś dostać na początek jakiejś zniżki na abonament 6 miesięcy, żeby zobaczyć czy w ogóle będziesz w stanie wykorzystać wszystkie możliwości serwisu itd. Myślę, że 30% zniżki jest realne.
Dzięki :)
Awatar użytkownika
RayDalio
Forumowy wyga
Posty: 326
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:43
Tu mieszkam: Singapoor

Re: Ycharts

Post autor: RayDalio »

$200 miesięcznie (już ze zniżką), czyli $2400 rocznie przy kapitale $10000. Nie wróżę sukcesu.
winnie-the-pooh
Forumowy wyga
Posty: 235
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:24
Tu mieszkam: Warszawa

Re: Ycharts

Post autor: winnie-the-pooh »

U mnie przyszedł defaultowy email (nie uwzględnił zakupu na 2 lata z UI2021):
---
By default, your new annual subscription rate will be $1,320, which reflects a discount of 63% off our new user rate.
If you would like to pay in advance for 2 years, we can reduce your new rate to $1,260 per year. Please reply to this email if you would like to proceed with this option.
---
więc wszystko z rękach sztuki negocjacji.
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

RayDalio pisze: 03 wrz 2021, 16:06 $200 miesięcznie (już ze zniżką), czyli $2400 rocznie przy kapitale $10000. Nie wróżę sukcesu.
2-3 dobre opcje i myślę ze będzie bez problemu z zapłata tego rachunku :-)
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

winnie-the-pooh pisze: 03 wrz 2021, 23:13 U mnie przyszedł defaultowy email (nie uwzględnił zakupu na 2 lata z UI2021):
---
By default, your new annual subscription rate will be $1,320, which reflects a discount of 63% off our new user rate.
If you would like to pay in advance for 2 years, we can reduce your new rate to $1,260 per year. Please reply to this email if you would like to proceed with this option.
---
więc wszystko z rękach sztuki negocjacji.
Ciekawe jak wyglądała by sztuka negocjacji przy wersji professional :-)
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Ycharts

Post autor: Tomek »

Winnie, a to 1320$ dotyczy wersji Standard? Jeśli tak, to jest rewelacyjna zniżka dla osób "z ulicy".
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Ycharts

Post autor: iMisiek »

Tomek pisze: 04 wrz 2021, 10:51 Winnie, a to 1320$ dotyczy wersji Standard? Jeśli tak, to jest rewelacyjna zniżka dla osób "z ulicy".
"z ulicy" ?1? ..... jak klasyk by powiedział "to zależy" jak patrzeć ;-)

On już nie z ulicy - już tam był raz popatrzył obejrzał nawet kupił co wiec maja jego maila
winnie-the-pooh
Forumowy wyga
Posty: 235
Rejestracja: 14 mar 2021, 22:24
Tu mieszkam: Warszawa

Re: Ycharts

Post autor: winnie-the-pooh »

Tomek pisze: 04 wrz 2021, 10:51 Winnie, a to 1320$ dotyczy wersji Standard? Jeśli tak, to jest rewelacyjna zniżka dla osób "z ulicy".
Nie do końca "z ulicy", bo dla istniejącego już klienta, więc wygląda to jak oferta utrzymania klienta.
ODPOWIEDZ