tematy techniczne - forum

O rzeczach, które z inwestowaniem związane są w bardzo luźny sposób lub niezwiązane z nim w ogóle. Raczej na luzie i off-topic.
Awatar użytkownika
Pixel2
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 05 kwie 2021, 10:29
Tu mieszkam: W-w

tematy techniczne - forum

Post autor: Pixel2 »

Nie ma jak/gdzie zgłosić błędów...
Z niewyjaśnionych przyczyn (a używam managera haseł, więc raczej nie z pomyłki) przestało mi działać poprzednie konto... (komunikat błędne hasło)
Odzyskanie hasła nie skutkowało otrzymaniem maila (mail na poczta.onet.pl) i nie bardzo wiadomo gdzie pisać, bo kontakt z adminem wyłączony.
Założyłem sobie nowe konto, ale problem techniczny warto sprawdzić.
kuba
Stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2021, 11:33
Tu mieszkam: PL

Re: tematy techniczne - forum

Post autor: kuba »

A wiesz, że mam to samo - jestem zalogowany na telefonie i tu jest ok. Ale na komputerze (mam zapisane hasło) dostaje info, że hasło jest nieprawidłowe i nie mogę się zalogować :-\
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: tematy techniczne - forum

Post autor: Tomek »

kuba
Stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2021, 11:33
Tu mieszkam: PL

Re: tematy techniczne - forum

Post autor: kuba »

Hej Tomek,
tak, wiem, że nie ma już starego forum i starych kont - miałem na myśli problemy z nowym kontem.

Ale cofam co napisałem powyżej - wszystko działa. Miałem w przeglądarce zapisane 'stare' hasło dla adresu www.tradingforaliving.pl a nowe dla tradingforaliving.pl (bez www), dlatego jak wszedłem przez www, to mi się wydawało, że nie działa :/

Sorki za zamieszanie, można usunąc moje posty z tego wątku, żeby nie było, że jestem lamer :D
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: tematy techniczne - forum

Post autor: Tomek »

Ach, OK, myślałem, że próbujecie dostać się na nowe forum przy pomocy danych ze starego forum :)
Awatar użytkownika
Pixel2
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 05 kwie 2021, 10:29
Tu mieszkam: W-w

Re: tematy techniczne - forum

Post autor: Pixel2 »

tak, tak - ja też pisałem o nowym forum i nowym koncie.
Działało ale potem dostałem infor przy logowaniu, że było za dużo blędnych prób i prosił o captcha, mimo to nie wpuszczał a procedura odzysku hasła nie skutkowała wysłaniem maila :-(
Jakby ktoś potwierdził, że odzyskiwanie hasła mu działa to by było wiadomo, że problemy ma poczta.one.pl :-P
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: tematy techniczne - forum

Post autor: Tomek »

Jeśli dalej jest problem, to wejdź w mój profil i wyślij do mnie Prywatną Wiadomość z poprzednim loginem i mailem, a postaram się zresetować hasło ręcznie.
ODPOWIEDZ