Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Czytałeś ostatnio dobrą książkę? Znalazłeś fajny webinar? Odkryłeś ciekawy artykuł w prasie lub wpis na innym blogu? Wpadł Ci w ręce wartościowy raport lub newsletter? Podziel się wrażeniami.
panrafal
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2023, 16:54
Tu mieszkam: Polska

Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Post autor: panrafal »

Cześć, buduję aplikację którą chcę zastąpić moje spreadsheet’y (monitorowanie giełdy, ETFów, funduszy, obligacji, strategie TAA, backtesting strategii). Sprawdzały się przez lata, ale wciąż wymagają sporo pracy, nie dając wszystkiego co bym chciał (np. sensownej analizy historycznej, porównania jak mi idzie vs strategia, sensowny podgląd na telefonie, itp).

Bieżąca wersja już prawie pokrywa moje potrzeby do monitorowania (a mój portfel jest mocno rozproszony na brokerów). Nie chcę się jednak zamykać w swoim bąbelku 😎, więc jeśli ktoś chciałby wypróbować i podzielić się swoimi spostrzeżeniami, to udostępniam: https://app.mycapitally.com/invite/beta-2pl
simonlogi
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2023, 14:08
Tu mieszkam: Łódź, Poland, Europe

Re: Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Post autor: simonlogi »

Na pierwszy rzut oka wygląda sensownie. W jakim frameworku to jest napisane? Czy jest do tego repo na GitHubie?
Thorwald
Forumowy wyga
Posty: 170
Rejestracja: 15 mar 2021, 04:41
Tu mieszkam: Polska

Re: Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Post autor: Thorwald »

Mi nie zaczytywał historii i portfela z pliku.
Dałem sobie spokój z dalszymi testami, bo nie chciało mi się wprowadzać wszystkiego z palca. Poza tym nie miał części papierów więc wywracało to jakiekolwiek wyniki.
panrafal
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2023, 16:54
Tu mieszkam: Polska

Re: Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Post autor: panrafal »

simonlogi pisze: 06 kwie 2023, 14:24 Na pierwszy rzut oka wygląda sensownie. W jakim frameworku to jest napisane? Czy jest do tego repo na GitHubie?
Po prostu React, bez frameworku. To nie open-source, więc nie ma repo :)
rebahas
Stały bywalec
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2021, 13:59
Tu mieszkam: PL

Re: Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Post autor: rebahas »

panrafal pisze: 28 sty 2023, 17:47 Cześć, buduję aplikację którą chcę zastąpić moje spreadsheet’y (monitorowanie giełdy, ETFów, funduszy, obligacji, strategie TAA, backtesting strategii). Sprawdzały się przez lata, ale wciąż wymagają sporo pracy, nie dając wszystkiego co bym chciał (np. sensownej analizy historycznej, porównania jak mi idzie vs strategia, sensowny podgląd na telefonie, itp).

Bieżąca wersja już prawie pokrywa moje potrzeby do monitorowania (a mój portfel jest mocno rozproszony na brokerów). Nie chcę się jednak zamykać w swoim bąbelku 😎, więc jeśli ktoś chciałby wypróbować i podzielić się swoimi spostrzeżeniami, to udostępniam: https://app.mycapitally.com/invite/beta-2pl
Ja wprowadziłem sobie kilka pozycji i wygląda ok. Duży plus za szyfrowanie :)
Przy imporcie też miałem problemy. Mam coś tam powpisywane do tiprank i tam swoje portfolio można wyeksportować do pliku. U ciebie fajnie można sobie przy imporcie mapować pola tylko, że utknąłem na tym, że skrypt importu chciał datę zakupu danej pozycji jako pole wymagane. Ustawiałem jakaś historyczną datę albo na dzień w którym robiłem import ale za każdym razem strona wywalała że "date error" czy jakoś tak, no generalnie czerwony komunikat i nie dało się iść dalej.
panrafal
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2023, 16:54
Tu mieszkam: Polska

Re: Aplikacja do monitorowania inwestycji - prośba o feedback

Post autor: panrafal »

rebahas pisze: 09 kwie 2023, 08:41 Przy imporcie też miałem problemy.
Thorwald pisze: 07 kwie 2023, 21:52 Mi nie zaczytywał historii i portfela z pliku.
Czy moglibyście podesłać na support@mycapitally.com trochę więcej informacji? Zrzut ekranu, albo fragment pliku który się nie importuje (dane oczywiście mogą/powinny być zmienione). Jak łatwo się domyślić bezproblemowe importowanie w takiej aplikacji jest niezmiernie ważne a poprawić je można tylko uwzględniając różne przypadki.

Dziękuję!
ODPOWIEDZ