Prośba o usunięcie konta

Masz pytanie lub problem natury inwestycyjnej albo technicznej? Opisz go tutaj, a postaramy się pomóc.
Wojtas

Prośba o usunięcie konta

Post autor: Wojtas »

Jak w temacie.
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Tomek »

Powiedz tylko komu, to mu od razu usunę :)
Wojtas

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Wojtas »

Cóż, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi :)

Ale skoro padło pytanie, to padnie i odpowiedź. Proszę o "urlopowanie" użytkownika CoinsMakingCoins na jakiś czas, za wycieczki osobiste (sugerowanie upośledzenia umysłowego).

Uważam, że o ile nie ma nic złego we wzajemnym krytykowaniu się, nawet bardzo ostrym, to już wycieczki osobiste są przekroczeniem czerwonej linii.
Można pisać, że ktoś "nie ma racji, pisze bzdury, głupoty czy nawet idiotyzmy". Ale nie można pisać, że ktoś "jest głupkiem czy idiotą", ani tego w żaden sposób sugerować.
Niby jedno i drugie wydaje się być tym samym, ale to absolutnie nie jest to samo i dzieli je gruba kreska.

Dlatego sugestii upośledzenia umysłowego tolerować bynajmniej nie mam zamiaru.
Sam nie mogę nic z tym zrobić, ale mogę opuścić to towarzystwo, jeśli taki zachowania się tu akceptuje.
Awatar użytkownika
CoinsMakingCoins
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 14 mar 2021, 01:06

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: CoinsMakingCoins »

Z całym szacunkiem Wojtas, ale zanim będziesz miał o coś pretensje czytaj ze zrozumieniem. W żadnym miejscu nie sugerowałem, że jesteś upośledzony. Pisałem, że jeśli jesteś wykluczony cyfrowo (linkuje definicję, jeśli nie jest Ci znana, bo podejrzewam, że o to Ci chodziło) to wyciągam pomocną dłoń, i mogę niektóre rzeczy wytłumaczyć. Napisałem też dosłownie, że nie robie tego złośliwie, i tłumaczę się, bo wiem, że ciężko czasem czytać emocje przez internet. Nie znam Cię i nie wiem co Cię triggeruje, ale ewidentnie to jest przypadek lost in translation w którym trochę odegrałeś sobie film który nie ma nic wspólnego z tym, co się dzieje dookoła.
Wojtas

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Wojtas »

Powiedziałem ci już, że z tobą nie dyskutuję.
Widzę, że masz wyraźny problem ze zrozumieniem tego.
Awatar użytkownika
CoinsMakingCoins
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 14 mar 2021, 01:06

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: CoinsMakingCoins »

Oskarżasz mnie o coś, czego nie zrobiłem, grozisz zebraniem zabawek z piaskownicy i ucieczką z płaczem a złapany za rękę na kłamstwie obrażasz się. Mimo, że jak już napisałem poprzednio, nie znam Cię, to takie zachowanie bardzo dużo o Tobie mówi.
Wojtas

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Wojtas »

W temacie nie było groźby, tylko prośba. Wyłącznie prośba.
Na trollerkę i gierki słowne czasu tracić nie mam zamiaru. Mam już swoje lata.
Awatar użytkownika
CoinsMakingCoins
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 14 mar 2021, 01:06

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: CoinsMakingCoins »

Sam ze sobą toczysz tę bitwę.
Awatar użytkownika
winio
Forumowy wyga
Posty: 442
Rejestracja: 13 mar 2021, 20:56
Tu mieszkam: Szczęśliwice

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: winio »

Pozwolę sobie lekko strollować Was obu dla oczyszczenia atmosfery.
Skoro sama rozmowa przypomina podstawówkę, to może szkolne rozwiązanie będzie najlepsze :)
tr.JPG
tr.JPG (54.45 KiB) Przejrzano 2661 razy
Awatar użytkownika
glina
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 13 mar 2021, 20:52

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: glina »

Kazdemu wolno wybrac kogo dzis cancellujemy, czy tylko Wojtas moze? :D
Awatar użytkownika
winio
Forumowy wyga
Posty: 442
Rejestracja: 13 mar 2021, 20:56
Tu mieszkam: Szczęśliwice

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: winio »

Nawet o tym nie myśl.
Ray zostaje, musisz z tym żyć :)
Wojtas

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Wojtas »

winio pisze: 28 maja 2021, 07:32Pozwolę sobie lekko strollować Was obu dla oczyszczenia atmosfery.
Skoro sama rozmowa przypomina podstawówkę, to może szkolne rozwiązanie będzie najlepsze :)
Mam za sobą już 10 lat prowadzenia forum internetowego - zanim się kompletnie wypaliłem. Od użerania się z trollami, nie stałem się mądrzejszy, nie dostałem medalu, ani nie stałem się zamożniejszy.
A miałem do czynienia z takimi psychopatami, że nawet sobie tego nie wyobrażasz.


Starasz się postępować zdroworozsądkowo oraz w dobrej wierze i w związku z tym wydaje ci się, że masz rację. Nie masz jej.
Trollom nie warto dawać drugiej szansy, nie są warci nawet pierwszej.
W sprawie trolli nie istnieje coś takiego jak zbyt radykalny moderator. Są za to zbyt łagodni.

Jeśli myślisz, że przesadzam, to idź sobie na hmmm wykop, podyskutować o hmmm polityce i spróbuj tam oczyścić atmosferę.
To może ci się nawet udać. Tylko na ile tego oczyszczenia starczy ?
Na ile, zanim jeden drugiemu zacznie pokazywać swoją wyższość intelektualną ?


Tyle tylko, że mnie nie ma na wykopie, nie walczę z nimi, ale też nie staram się pogodzić. Z tego samego powodu z którego nie przesiaduję w melinach, tylko po prostu zmieniam lokal.

Nikogo nie banuję, ani nie szantażuję. Grzecznie poprosiłem o usunięcie konta, żeby równie grzecznie się usunąć.
10 lat użerania się z trollami, stanowczo mi wystarczy.

winio pisze: 28 maja 2021, 10:29Ray zostaje, musisz z tym żyć :)
Ray jest w porządku, Glina też.
Trolle to zupełnie inny case. Oni się nie kwalifikują.
Awatar użytkownika
glina
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 13 mar 2021, 20:52

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: glina »

winio pisze: 28 maja 2021, 10:29 Nawet o tym nie myśl.
Ray zostaje, musisz z tym żyć :)
Gdziezbym smial! Ray sam obiecal, ze sobie pojdzie jak jego portfel Growth przebije S&P500 wiec ja sobie spokojnie poczekam z tym szampanem :-).
Awatar użytkownika
winio
Forumowy wyga
Posty: 442
Rejestracja: 13 mar 2021, 20:56
Tu mieszkam: Szczęśliwice

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: winio »

Tak z ciekawości - jakie to forum? Jaka tematyka? Pytam, bo jestem moderatorem na motocyklowym.
Jak dla mnie moderacja tu działa bardzo sprawnie, pojawiło się niedawno 'trollkonto', które zniknęło na tyle szybko, że część z Was mogła nie zauważyć.
Wojtas

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Wojtas »

winio pisze: 28 maja 2021, 10:49Tak z ciekawości - jakie to forum? Jaka tematyka? Pytam, bo jestem moderatorem na motocyklowym.
Nie chcę o tym pisać publicznie, nie chcę do tego wracać. Sorry, nie. Never again.
Baldwin
Stały bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2021, 15:07
Tu mieszkam: Polska

Re: Prośba o usunięcie konta

Post autor: Baldwin »

Kolejny dowód na to, że za mało na tym forum piszemy o zarządzaniu emocjami. Emocjami, które wpływają na nasze życie (w tym także na zachowanie na forum - bo co są winni ludzie, którzy mają inne poglądy, opinie?) oraz na decyzje giełdowe.
ODPOWIEDZ