Kurs opcyjny

Masz pytanie lub problem natury inwestycyjnej albo technicznej? Opisz go tutaj, a postaramy się pomóc.
KwieciuJr
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2021, 17:34
Tu mieszkam: Szczukowskie Gorki

Kurs opcyjny

Post autor: KwieciuJr »

Witam,
chcialem nabyc kurs opcyjny Tomka, ale nie jest juz dostepny, moge go jeszcze gdzies dostac ? Jestem klientem indywidualnym, a dla takich osob ten kurs jest m.in przeznaczony.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Kurs opcyjny

Post autor: iMisiek »

KwieciuJr pisze: 22 wrz 2021, 17:36 Witam,
chcialem nabyc kurs opcyjny Tomka, ale nie jest juz dostepny, moge go jeszcze gdzies dostac ? Jestem klientem indywidualnym, a dla takich osob ten kurs jest m.in przeznaczony.
Pozdrawiam serdecznie
Tomek mówił na ostatnim webinarze ze kurs już nie będzie dostępny, a teraz pisal ze jest na wakacjach wiec moze odezwij sie do niego jak wroci
Chmielo
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2021, 16:44
Tu mieszkam: Siedlce

Re: Kurs opcyjny

Post autor: Chmielo »

Dokładnie Tomek już nie udostępnia kursu,wspominał o tym na ostatnim webinarze
KwieciuJr
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2021, 17:34
Tu mieszkam: Szczukowskie Gorki

Re: Kurs opcyjny

Post autor: KwieciuJr »

iMisiek pisze: 22 wrz 2021, 19:08
KwieciuJr pisze: 22 wrz 2021, 17:36 Witam,
chcialem nabyc kurs opcyjny Tomka, ale nie jest juz dostepny, moge go jeszcze gdzies dostac ? Jestem klientem indywidualnym, a dla takich osob ten kurs jest m.in przeznaczony.
Pozdrawiam serdecznie
Tomek mówił na ostatnim webinarze ze kurs już nie będzie dostępny, a teraz pisal ze jest na wakacjach wiec moze odezwij sie do niego jak wroci
Ok, dzięki, tak zrobię.
Opis z tej strony
https://www.tradingforaliving.pl/kurs-opcyjny/
jest troche niejednoznaczny, wiec zobaczymy co bedzie mial do powiedzenia Tomek.
Awatar użytkownika
iMisiek
Forumowy wyga
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2021, 21:04
Tu mieszkam: PL

Re: Kurs opcyjny

Post autor: iMisiek »

KwieciuJr pisze: 23 wrz 2021, 09:08
iMisiek pisze: 22 wrz 2021, 19:08

Tomek mówił na ostatnim webinarze ze kurs już nie będzie dostępny, a teraz pisal ze jest na wakacjach wiec moze odezwij sie do niego jak wroci
Ok, dzięki, tak zrobię.
Opis z tej strony
https://www.tradingforaliving.pl/kurs-opcyjny/
jest troche niejednoznaczny, wiec zobaczymy co bedzie mial do powiedzenia Tomek.
Pewnie Tomek skasował link z głównej strony ale nie skasował podstrony
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 559
Rejestracja: 13 mar 2021, 17:17
Tu mieszkam: Dubaj

Re: Kurs opcyjny

Post autor: Tomek »

Strona jest cały czas dostępna, ale kursu nie da się już przez nią kupić. Dla osób, które były na webinarze, ciągle jest taka możliwość (do końca miesiąca), a od października kurs znika z publicznej sprzedaży.

KwieciuJr, jeśli chciałbyś sie jeszcze załapać rzutem na taśmę, to napisz maila na adres: team (małpka) dedvc.com
KwieciuJr
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2021, 17:34
Tu mieszkam: Szczukowskie Gorki

Re: Kurs opcyjny

Post autor: KwieciuJr »

Tomek pisze: 24 wrz 2021, 07:58 Strona jest cały czas dostępna, ale kursu nie da się już przez nią kupić. Dla osób, które były na webinarze, ciągle jest taka możliwość (do końca miesiąca), a od października kurs znika z publicznej sprzedaży.

KwieciuJr, jeśli chciałbyś sie jeszcze załapać rzutem na taśmę, to napisz maila na adres: team (małpka) dedvc.com
Super, dziękuję bardzo, już myślałem, że mnie ominie, w tej samej sprawie napisałem Ci mail'a, nie sprawdzając wcześniej forum, także możesz go zignorować
ODPOWIEDZ