Miejsce do prowadzenia jałowej i starej jak świat dyskusji na temat tego, który broker jest lepszy od którego, a który nie.
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 1947 Odsłony
-
Ostatni post autor: Tomek
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 9688 Odsłony
-
Ostatni post autor: Besso
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 8581 Odsłony
-
Ostatni post autor: Besso
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 8480 Odsłony
-
Ostatni post autor: Besso